Dit zijn onze spelersbeoordelingen na KRC Genk – Zulte Waregem – Het Belang van Limburg

facebook

VERDUBBEL DE WINST OP JE EERSTE WEDDENSCHAP BIJ UNIBET.BE!

Dit zijn onze spelersbeoordelingen na KRC Genk - Zulte Waregem  Het Belang van Limburg

Eén week na de pijnlijke nederlaag achter de Kazerne heeft Racing Genk voor eigen publiek een nieuwe bittere pil moeten slikken. Een slordig acterende ...


Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
Vanavond om 20.00uur staat de wedstrijd tussen AA Gent en Oostende op de kalender. Speciaal voor deze wedstrijd heeft het wedkantoor van Unibet.BE een erg leuke actie opgezet. Wanneer je namelijk de naam van de eerste doelpuntenmaker juist voorspelt en de minuut waarin dit gebeurt dan zou je zomaar 20.000 euro kunnen winnen. En het mooie is? Meespelen is geheel gratis! Klik nu hier voor alle informatie en zet je voetbalverstand om in keiharde euro’s!