Ons team van de week in de Super League: Gent hofleverancier, ook Standard, Tienen, Heist en Genk hebben beet

TIP: WED en KIJK LIVE naar topvoetbal!

Ons team van de week in de Super League: Gent hofleverancier, ook Standard, Tienen, Heist en Genk hebben beet Foto: AVL 27 september 2016 20:02<!–. \ <a href=”#”>World News. \ No Coments. Speeldag 5 in de Super League is voorbij, hoog tijd om dus even terug te blikken naar de bepalende speelsters van de drie wedstrijden. En dat doen we zoals bij de mannen met een veldje. Doelvrouw:In doel zetten we nog een keertje Senaeve, die met heel wat reddingen zorgde voor een 2-1 overwinning voor haar team tegen Tienen. In wedstrijden als deze kan…

Lees verder op Belgium Soccer: Ons team van de week in de Super League: Gent hofleverancier, ook Standard, Tienen, Heist en Genk hebben beetLees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer