Ons team van de week in de Super League: vier speelsters van Gent, ook Heist, OHL, Genk en Anderlecht met vertegenwoordiging

Ons team van de week in de Super League: vier speelsters van Gent, ook Heist, OHL, Genk en Anderlecht met vertegenwoordiging Foto: AVL 02 september 2016 15:56<!–. \ <a href=”#”>World News. \ No Coments. Speeldag 2 in de Super League staat voor de deur, hoog tijd om dus even terug te blikken naar de bepalende speelsters van speeldag 1. En dat doen we zoals bij de mannen met een veldje. Doelvrouw:In doel zetten we Sofie Van Houtven, die vooral in het uitkomen en op hoge ballen secuur was en zo een puntje (0-0) wist te…

Lees verder op Belgium Soccer: Ons team van de week in de Super League: vier speelsters van Gent, ook Heist, OHL, Genk en Anderlecht met vertegenwoordiging

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *